Madala 16 septembris 2017.

Enam kui pool Tallinnasse Pelguranda, aadressile Madala 16 kerkivast tornelamust on juba müüdud. Reedel, 8. septembril peeti sarikapidu ning hoone on valmis 2018. aasta suveks.

„Müüdud või broneeritud on 53% korteritest,“ ütles projekti müügiga tegelev Uus Maa Kinnisvarabüroo maakler Sergei Zahharov. „Ostjad on enamuses kohalikud, kuid kortereid on soetanud ka välismaalased. Maja edu saladus on kindlasti selles, et oleme selle kontseptsiooniga üsna lähedale jõudnud paljude unistuste kodu ideaalile – keset linna, metsa sees ja mere ääres. Madala 16 asub südalinna ligiduses, mere lähedal ning selle akende all on ilusad kõrged puud.“

Madala 16 asub Pelguranna väljaarenenud piirkonnas, kus on olemas koolid, lasteaiad, kauplused, teenindusasutused ning korralik ühistranspordiühendus linna erinevate piirkondadega. Parkimisprobleemid välistab majaelanikele mõeldud kahekorruseline parkla.

Hoone on 14 korruseline ja 45 meetrit kõrge, olles sellega piirkonna uus maamärk. Majas on 88 ühe- kuni neljatoalist korterit.

Madala 16 arendaja on tuntud ettevõtja Endel Siff, korterite müüki korraldab Uus maa Kinnisvarabüroo.

Vaata lisaks: http://madala16.uusmaa.ee/

Kommentaari