Eve Soppe, Uus Maa Kinnisvarabüroo elamispindade tegevjuht
Uus Maa Kinnisvarabüroo tähistab 25. tegevusaastat. Selle väärika sündmuse puhul tahaksin rääkida meie inimestest.

Meie Rävala büroo fuajee seinal on 36 kuldses raamis uusmaaka portreefotot. Need inimesed on meiega seotud olnud 10 aastat ja enam. Nad on silma paistnud järjepidevuse, töökuse ja klientide ootuseid ületava teenindamisega. Olete meile eeskujuks! Suur, suur tänu, et olete meiega!

Uus Maa inimesed ei ole pürginud glamuurse ajakirja esikaanele ja neid ei leia kohtutäiturite klientide hulgas. Vastupidi, see ettevõte koondab enda alla inimesed, kes võtavad klientide soove kuulda ja täidavad neid. Meie inimestel on teenindamisgeen, lisaks ka probleemidele lahenduste leidmise ja hoolimise geen. Ja see teeb meid kõiki õnnelikuks!

Kinnisvararingkonnas teatakse, et sellesse ettevõttesse on raske maakleriks saada ja jääda – nõutakse pühendumist ja enda oskuste pidevat täiendamist. Uusmaakat iseloomustabki õpihimu ja igikestev areng.

Meid poleks olemas, kui inimkond ei vajaks kodude leidmisel abi ja nõu. Kliente teenindame kui oma parimaid sõpru – kordaläinud tehingust saadav rõõm on kahepoolne.

Suur tänu Uus Maa asutajatele, kõigile tegevjuhtidele, osakonna- ja harujuhtidele! Eriline tänu Jaanus Laugusele, Mika Sucksdorffile ja Meelis Tammrele! Ettevõtte partneritena olete te meid, uusmaakaid tugevalt suunanud ja innustanud.

Tänan oma inimesi ja teen teile sügava kummarduse. Olgu teil ikka head sooovid südames ja tahe toetuda meie ettevõtte teeninduskultuuri põhisamble: kui kliendid on rahul, oleme ka meie rahul!

Kommentaari